Prowadzenie FB Fanpage – Tanie filmy i filmiki reklamowe

Prowadzenie FB Fanpage

Profesjonalne prowadzenie strony FaceBook Fanpage

Własny Fanpage na Facebooku to dzisiaj podstawa skutecznej promocji firmy w internecie. Warto więc założyć go jak najszybciej, by dotrzeć do nowych klientów i zachęcić ich do skorzystania z oferty.

Facebook to obecnie jedna z najczęściej odwiedzanych stron internetowych. Jako serwis społecznościowy gromadzi ponad 2 miliardy użytkowników, z których każdego dnia aktywnych jest przeszło 1,3 miliarda. W Polsce to aż 16 milionów osób. To olbrzymi potencjał - nie marnuj go!


Cennik

* podane ceny to ceny NETTO


Jak to działa?

1

Skontaktuj się z nami

2

Odpowiedz na kilka pytań

3

Podpisz umowę

4

W ciągu 7 dni przygotujemy Twój fanpage

WAŻNE INFORMACJE - KONIECZNIE PRZECZYTAJ!

1Jakie filmy reklamowe oferujemy w ramach pakietu?
W ramach pakietów oferujemy filmy reklamowe "w tło" i zwykłe wizerunkowe. Filmy zamontowane są z naszych materiałów (posiadamy bogatą bazę ujęć, zdjęć i podkładów muzycznych). Filmy możemy również zmontować z Państwa materiałów. Przykładowe filmy można znaleźć tutaj: https://filmiki-reklamowe.pl/portfolio-produkcja-filmow/
2Czy będą Państwo mieli wpływ na publikowane treści?
Oczywiście! Fanpage to wizytówka Państwa firmy. W związku z tym przed podjęciem współpracy skontaktujemy się z Państwem i przeprowadzimy krótką rozmowę w celu poznania Państwa oczekiwań. Ponadto zanim opublikujemy jakąkolwiek treść prześlemy projekt do Państwa akceptacji.
3Czy jest zawierana umowa?
Tak. Współpraca odbywa się na podstawie umowy na czas nieokreślony z możliwością wypowiedzenia jej, oznacza to, że w każdej chwili można zrezygnować z naszych usług.
4Który pakiet wybrać? Który jest najkorzystniejszy?
Pomożemy Państwu w doborze odpowiedniego pakietu- skontaktuj się z nami!

WYŚLIJ NAM
WIADOMOŚĆ


Podaj swoje dane i umów się na darmową konsultację
z naszym specjalistą!

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na obsługę danych osobowych aż do przedstawienia oferty lub zakończenia procesu sprzedażowego. Więcej informacji znajduje się w naszej Polityce Prywatności.