Produkcja filmów na Instagram


Filmy na Instagram


Instagram to internetowy serwis społecznosciowy działający od 2010, który umożliwia użytkownikom edycję zdjęć i filmów, stosowanie filtrów cyfrowych oraz udostępnianie ich w różnych serwisach społecznościowych. Coraz więcej firm korzysta z olbrzymich korzyści jakie daje nam Instagram. Prezentacje produktów, kanały firmowe, instastories i płatne kampanie reklamowe pozwalają osiągnąć olbrzymie efekty sprzedażowe. Instagram to wspaniałe narzędzie do budowania wizerunku oraz rozpoznawalności marki, jak również do typowej sprzedaży usług i produktów.

 

Co publikować?

Na instagramie zdecydowanie najlepiej buduje się wizerunek. Filmy wizerunkowy, ofertowe i produktowe doskonale sprawdzą się na tym portalu społecznościowym. Pamiętaj, że największą grupą wiekową korzystającą na co dzień z Instagrama są odbiorcy w wieku 16-28 lat. Są to ludzie nowocześni, młodzi i wymagający jeżeli chodzi o pożądane przez nich treści. Filmy reklamowe nie tylko zaciekawią ich swoją dynamiczną formą, ale również zbudują pewnego rodzaju więź między sobą, a Twoją firmą,

Wymagania dotyczące filmów publikowanych na Instagram

Formaty:
- proporcja kwadratowa 1:1
- proporcja pozioma 16:9
- proporcja pionowa 9:16

Wymagany przez Instagram .MP4 to standardowy format zapisu, który oferujemy oraz polecamy. Umożliwia on dobrą kompresję materiału przy zachowaniu dobrej jakości filmu.

Zalecana rozdzielczość:
1920 x 1080px
1080 x 1080px
1080 x 566px


Co oferujemy?

Creative Agency oferuje państwu przygotowanie filmików idealnie dopasowanych do wymogów narzuconych przez Instagram. Filmy możemy przygotować w rozdzielczości 1080p, 720p, 360p, 240p w zależności od twoich potrzeb.

KONTAKT Z NAMI