PRODUKCJA FILMÓW REKLAMOWYCH


Tworzenie produkcja montaż banerów multimedialnych
Banery multimedialne
Tworzenie produkcja montaż tanich filmów reklamowych
Inne filmy
Filmy reklamowe to już teraźniejszość. Spoty w telewizji, reklamy na Youtube czy relacje na Facebook to narzędzia, które już dawno weszły w kanon biznesu. Co umożliwiają filmy reklamowe? Bardzo wiele – budowanie wizerunku, prezentacje produktów, docieranie to odbiorców docelowych i to co nas najbardziej interesuje, czyli sprzedaż. Wielu naszych klientów zadaje nam pytanie:

„Dlaczego filmy reklamowe są lepsze od standardowych form graficznych?”

Odpowiedź jest banalnie prosta – ruch, dynamika, atrakcyjne animacje i muzyka. Świat, w którym żyjemy nie stoi w miejscu. To co jest w nim najpiękniejsze to jego dynamiczność. To właśnie na tym polega wyższość filmów nad klasycznymi plakatami i grafikami – ruch.Dlaczego tak mało firm posługuje się tak atrakcyjną formą reklamy?

Istnieje błędne przekonanie, że filmy reklamowe muszą być drogie. Cena spotów reklamowych w klasycznych agencjach waha się od 800 zł do nawet kilku tysięcy złotych. To już przeszłość – u nas zlecisz montaż filmów reklamowych za niemal 7-krotnie niższą cenę. Wierzymy, że każda firma, niezależnie od możliwości finansowych powinna mieć swobodny dostęp do nowoczesnych form marketingu. Creative Agency łączy ze sobą cechy, które do tej pory były uznawane za niemożliwe do połączenia – niska cena, wysoka jakość i szybki czas realizacji.

Jaki film produktowy stworzyć?

To bardzo ważne pytanie. Zanim zaczniesz myśleć nad tym jak powinien wyglądać Twój film reklamowy, najpierw zastanów się jakie zadania ma spełniać. Powyżej przedstawiamy Ci kilka kategorii, które ułatwią Ci określić jakiego filmu potrzebujesz. Pamiętaj, że nie ma dwóch identycznych filmów – każdy klient to dla nas osobne zlecenie dopasowane do indywidualnych potrzeb kontrahenta. Nasze scenarzystki i montażyści dołożą wszelkich starań, by Twój film był wyjątkowy.