OPINIE KLIENTÓW O ORION MEDIA GROUP


"Jestem bardzo zadowolony z uzyskanego efektu. Współpraca jak zwykle przebiegła bez problemów i bardzo szybko. W ciągu 5 dni uzyskałem wstępną wersję a następnego dnia finalną wersję po drobnej korekcie. Korzystałem kilkukrotnie i na pewno w przyszłości zarówno sam będę u nich zamawiał filmy, jak i polecał moim znajomym. Praca solidna, szybka, tania i chociaż zwykle te przymiotniki nie idą ze sobą w parze to tutaj jest wyjątek!"

BOTAK - www.botak.com.pl


"Bardzo pozytywna współpraca szybko i profesjonalne podejście i co najważniejsze elastyczność współpracy. Zobacz sam youtube "zielonyprad.eu""

ZIELONY PRĄD - www.zielonyprad.eu


"Bardzo polecam usługę montażu, filmu reklamowego ORION MEDIA GROUP. Najważniejsze to co mogłam mieć zapewnione to zaangażowanie i szybkość działania a poprawki były naniesione bez żadnych dyskusji. Dziękuje i polecam."

ANNA STRYCZYK - www.annastryczek.pl


"Od pierwszego kontaktu z ORION MEDIA GROUP byłam zachwycona tempem realizacji zleconych materiałów. Już pierwsze, poglądowe filmy były wysokiej jakości, a moje uwagi były błyskawicznie nanoszone. Z tego powodu wróciłam do ORION MEDIA GROUP jeszcze 3-4 razy z kolejnymi projektami - jakość współpracy w powtarzalny sposób fantastyczna! Szczerze wszystkim polecam!"

SPIRATEK - www.spiratek.pl


"Informacje o firmie zobaczyłem na Facebooku Zainteresowała mnie cena 300 zł za trzy filmiki to bardzo dobra cena pomyślałem że spróbuję akurat potrzebowałem filmików. Kontakt z firmą jest bardzo dobry, szybka odpowiedź, szybka reakcja bardzo ładne filmy tematycznie i rzeczowo wszystkie korekty wykonywane w szybkim czasie. Jeżeli będę potrzebował jeszcze raz na pewno skorzystam, z czystym sumieniem polecam"

Premium Interior Panels - www.panels3d.eu


"Bardzo sceptycznie podchodziłam do realizacji filmu reklamowego, bo w dzisiejszych czasach jest mnóstwo naciągaczy, którzy oczekują zapłaty przed realizacją gotowego produktu. Jestem osobą bardzo wybredną i „czepiającą się” szczegółów, mimo to firma sprostała wyzwaniu i stworzyli taką reklamę, na jaką liczyłam. Pełen profesjonalizm, miły kontakt oraz skuteczne wdrożenie w życie filmu moich najdrobniejszych uwag. Z całego serca polecam!"

MONTOWNIA SŁODKOŚCI - www.montowniaslodkosci.pl


"Korzystałem z usług firmy ORION MEDIA GROUP jestem zadowolony z kontaktu oraz realizacji. Ponadto przekazuję kontakt do innych zainteresowanych usługami tej firmy, to chyba o czymś świadczy. Polecam i na pewno ponownie skorzystam."

SUNENERGA - www.sunenerga.pl


"Sprawna realizacja zleconego projektu. ORION MEDIA GROUP cierpliwie nanosiło poprawki i zmiany do filmików. Polecam."

IGUS - www.igus.pl


"Polecam bardzo mocno. Rzetelnie i szybko działają"

ZUWI DEKORACJE - www.zuwi-dekoracje.pl


ORION MEDIA GROUP PODCZAS PRACY


  • tworzenie produkcja montaż spotów filmów filmików reklamowych
  • Tworzenie filmów na Youtube
  • tworzenie produkcja montaż spotów filmów filmików reklamowych
  • tworzenie produkcja montaż spotów filmów filmików reklamowych