Produkcja filmów na Twitter


Filmy na Twitter


Twitter to serwis społecznościowy działający od 2006, umożliwiający bezpłatne publikowanie oraz odczytywanie krótkich wiadomości tekstowych do 280 znaków lub filmów. Tutaj pojawia się okazja do wykorzystania tego medium do komunikacji medialnej z potencjalnymi klientami. Twitter to doskonałe narzędzie do budowania wizerunku oraz rozpoznawalności marki, wśród użytkowników nie korzystających z innych popularnych serwisów. Ponadto Twitter cieszy się większą “powagą” dlatego też jest chętnie wykorzystywany przez polityków, firmy i ważne instytucje.

 

Co publikować?

Możliwości są nieograniczone. Oczywiście przed wykonaniem takiego filmu warto zastanowić się jakie zadanie ma spełnić opublikowany film. Chcesz dotrzeć do jak największej liczby odbiorców - stwórz film wizerunkowy. Chcesz przedstawić swoim klientom swoje referencje - stwórz film ofertowy i prześlij im link drogą mailową. To co opublikujesz zależ tylko od Ciebie, ale ważne jest to, by robić to w sposób przemyślany. Tylko takie podejście jest w stanie zagwarantować Ci sukces.

Wymagania dotyczące filmów publikowanych na Twitterze

Format MP4, który umożliwia dobrą kompresję materiału przy zachowaniu dobrej jakości filmu.

Zalecana rozdzielczość od 1920x1200 do 1200x1920px. Proporcje 1:1 lub 16:9

Co oferujemy?

Creative Agency oferuje państwu przygotowanie filmików idealnie dopasowanych do wymogów narzuconych przez Twitter. Filmy możemy przygotować w rozdzielczości 1080p, 720p, 360p, 240p w zależności od twoich potrzeb.

KONTAKT Z NAMI