Produkcja filmów na stronę internetową


Filmy na stronę internetową


Internet to najszybciej rozwijające się medium reklamowe. W dzisiejszych czasach praktycznie nie da się prowadzić biznesu nie posiadając swojej strony internetowej. Strona www to podstawowe narzędzie pozwalające przedstawić firmę oraz jej ofertę. Wykorzystanie dodatkowych narzędzi takich jak filmy reklamowe pozwala ponadto na pozyskiwanie nowych klientów.

 

Co publikować?

To zależy od tego, czego w danej chwili potrzebujesz. Jeżeli chcesz zwiększyć dynamikę swojej strony, stwórz film na slajder zakładki głównej. Warto również publikować filmy instruktażowe, produktowe i wizerunkowe co może przynieść wymierne korzyści dla Twojej firmy. Ruch, animacje, muzyka z pewnością zaciekawią Twoich potencjalnych klientów i zachęcą ich do wykonania wybranej przez Ciebie akcji.

Wymagania dotyczące filmów publikowanych na Youtube

Creative Agency poleca i tworzy przede wszystkim w formacie .MP4. Umożliwia on dobrą kompresję materiału przy zachowaniu dobrej jakości filmu. Format jest jest obsługiwany przez większość stron internetowych i przeglądarek.

Co oferujemy?

Creative Agency oferuje państwu przygotowanie filmików idealnie dopasowanych do wymogów narzuconych przez youtube. Filmy możemy przygotować w rozdzielczości 1080p, 720p, 360p, 240p w zależności od twoich potrzeb.

KONTAKT Z NAMI