Filmy reklamowe i prowadzenie FB Kraków – Tanie filmy i filmiki reklamowe

Filmy reklamowe i prowadzenie FB Kraków


Kraków, czyli nasza piękna stolica województwa małopolskiego nieustannie rośnie w siłę. Dane z 31 grudnia 2020 r. wskazują, że na terenie samego miasta Kraków mieszka ponad 780 981 mieszkańców. Mieszkańcy mają do wyboru bogaty wachlarz dzielnic, w których mogą poczuć się jak w domu. Należą do nich Dzielnica I Stare Miasto, Dzielnica II Grzegórzki, Dzielnica III Prądnik Czerwony, Dzielnica IV Prądnik Biały, Dzielnica V Krowodrza, Dzielnica VI Bronowice, Dzielnica VII Zwierzyniec, Dzielnica VIII Dębniki, Dzielnica IX Łagiewniki-Borek Fałęcki, Dzielnica X Swoszowice, Dzielnica XI Podgórze Duchackie, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim, Dzielnica XIII Podgórze, Dzielnica XIV Czyżyny, Dzielnica XV Mistrzejowice, Dzielnica XVI Bieńczyce, Dzielnica XVII Wzgórza Krzesławickie, Dzielnica XVIII Nowa Huta. Konsekwencją liczby mieszkających tam ludzi jest ciągle rosnąca liczba firm rejestrowanych w mieście Kraków, a co za tym idzie dość spora konkurencja.

Filmy reklamowe Kraków


Duże miasta jak Kraków są obecnie rajem dla przedsiębiorców. Wiele zalet, takich jak ogromna grupa potencjalnych klientów, ułatwienia logistyczne i skuteczniejsze budowanie wizerunku firmy sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na zarejestrowanie swojej działalności w Krakowie. Pojawia się więc pytania: Jak wyróżnić się wśród tak dużej konkurencji? Odpowiedź jest prosta – filmy reklamowe.

Filmy reklamowe w XXI roku to już niemal obowiązek dla każdego przedsiębiorcy, co widoczne jest na każdym kroku. Spoty telewizyjne, reklamy na Facebook, relacje na Instagramie, czy 30 sekundowe reklamy na Youtube już dawno weszły w kanon polskiego biznesu. Również w Krakowie stały się one jednym z podstawowych i najbardziej skutecznych narzędzi marketingowych przedsiębiorców. Dlaczego ta forma reklamy jest tak często wybiera? Odpowiedź jest prosta – filmy jako jedyna forma graficzna jest w stanie wpłynąć na więcej niż jeden zmysł odbiorcy. W ten sposób potencjalny klient angażuje się w naszą reklamą nie tylko poprzez odbiór bodźców wzorkowych. Dochodzi to tego również ruch, muzyka i dynamiczne animacje co w atrakcyjny sposób wywołuje i klienta myśl „muszę to mieć!”.

Dodatkowo do zalet filmów reklamowych należy dopisać wszechstronność wykorzystania takich materiałów. Na co pozwalają nam filmy reklamowe? W zasadzie na wszystko. Do najważniejszych elementów należy budowanie wizerunku firmy, prezentacje usług i produktów, docieranie to odbiorców docelowych i to co nas najbardziej interesuje, czyli sprzedaż.

W obecnych czasach wykonanie filmu reklamowe nie jest trudne – wystarczy, że mamy pod ręką smartfona. Jeżeli jednak zależy nam na bardziej profesjonalnym efekcie, warto skorzystać z usług ekspertów. Takie rozwiązanie nie tylko zwiększy atrakcyjność reklamy, ale przede wszystkim zwiększy jej skuteczność i spowoduje, że łatwiej osiągniesz swój cel biznesowy.

A ile to kosztuje? Od wielu lat jesteśmy programowani przez otaczające nas środowisko, wmawiające nam, że stworzenie filmów reklamowych kosztuje majątek. Czasy jednak się zmieniły – zmieniła się dostępność narzędzi i technologia, dzięki czemu koszt wykonania reklam jest już w zasięgu nawet małych, lokalnych firm w Krakowie.

Stworzenie atrakcyjnego filmu reklamowego nie wymaga już tworzenia scenografii, zatrudniania aktorów oraz wydawaniu majątku na lektorów. Nowoczesne technologie pozwalają na stworzenie filmów przyciągających uwagę w całkiem inny sposób i w bardzo niskim budżecie. To zatem szansa także dla mniejszych firm, które nie posiadają znacznego budżetu reklamowego.

Sprawdź naszą ofertę 3 filmów reklamowych w cenie 299 zł netto!

Podsumowując, reklama video ma ogromny potencjał biznesowy. Dzięki umiejętnemu wykorzystaniu tego formatu, filmy reklamowe są w stanie przynieść firmie szereg korzyści – nawet wtedy, gdy na ten cel nie przeznaczy się sporej sumy pieniędzy. Gdy zatem konieczne jest skuteczne promowanie biznesu, warto postawić na video marketing – to metoda, z którą można dotrzeć do wielu klientów!

Prowadzenie Fanpage na Facebook Kraków


Facebook to w tej chwili jedno z najpotężniejszych narzędzi biznesowych, również w Krakowie. Dzięki szybkiemu rozwojowi technologii portal ten stał się jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w Internecie. Zgromadził on ponad 2 miliardy użytkowników, z których każdego dnia aktywnych jest przeszło 1,3 miliarda. W Polsce to aż 16 milionów osób.

Liczby nie kłamią – jednoznacznie widoczny jest fakt, że na Facecebook`u po prostu trzeba być. Wiele firm skupiła niemal całą swoją sprzedaż i budowanie wizerunku na ten serwis społecznościowy. Czy to był dobry pomysł? Tak! To był strzał w dziesiątkę. Facebook to w tej chwili najlepsze narzędzie pozwalające na bezpośredni kontakt z klientem i budowanie z relacji.

Jak już wcześniej zauważyliśmy Kraków nie jest łatwym miejscem do wyróżnienia się spośród ogromnej konkurencji. Internet zdaje się być w tej chwili jednym z niewielu narzędzi, które to umożliwią.

Zaistnienie firmy w na Facebooku niesie za sobą szereg korzyści, a działania tam podejmowane można określić wspólną nazwą „social media merketing”, czyli Marketing w mediach społecznościowych. Własną stronę na Facebooku, czyli tzn. Fanpage może mieć praktycznie każdy przedsiębiorca, który tanim kosztem chce dotrzeć do nowych klientów. Ponadto dzięki temu, że FB jest serwisem społecznościowym, firma może w prosty sposób tworzyć wokół siebie grupę lojalnych fanów (potencjalnych klientów), z którymi może się łatwo komunikować, odpowiadać na ich pytania i angażować ich w różne działania.

Jak jednak to zrobić, by działania te były skuteczne? Przede wszystkim należy zadbać o trzy najważniejsze elementy dobrej komunikacji z klientem – profesjonalne grafiki, filmy i angażujące teksty.

Sprawdź naszą ofertę prowadzenia Fanpage w cenie 299 zł netto/ miesięcznie!

Filmy reklamowe od 99 zł!

Filmy reklamowe to już teraźniejszość. Spoty w telewizji, reklamy na Youtube czy relacje na Facebook to narzędzia, które już dawno weszły w świat biznesu. Co umożliwiają filmy reklamowe? Bardzo wiele – budowanie wizerunku, prezentacje produktów, docieranie to odbiorców docelowych i to co nas najbardziej interesuje, czyli sprzedaż. Wielu naszych klientów zadaje nam pytanie:

„Dlaczego filmy reklamowe są lepsze od standardowych form graficznych?”

Odpowiedź jest banalnie prosta – ruch, dynamika, atrakcyjne animacje i muzyka. To właśnie na tym polega wyższość filmów nad klasycznymi plakatami i grafikami. Zadbaj o wizerunek swojej firmy i zwiększaj sprzedaż z uniwersalnymi filmami reklamowymi!

To prostsze niż myślisz...

1

Skontaktuj się z nami
i napisz czego mają
dotyczyć twoje
filmy reklamowe

2

Wybierz pakiet
i opłać fakturę
za montaż filmów
reklamowych

3

W ciągu kilku dni prześlemy Ci
wstępne wersje
filmów

4

Projekty poprawimy
zgodnie z Twoimi uwagami
i prześlemy finalną wersje
filmów


Filmy reklamowe - idealne narzędzie do promocji firmy


Budowanie wizerunku, przejrzyste przedstawienie oferty, docieranie do szerokiej grupy odbiorców i przede wszystkich efektywne zdobywanie nowych klientów to jedne z wielu zalet spotów reklamowych.

Filmy pozwolą Twojej firmie przejść w nową erę biznesu. Erę pełną dynamiki i ruchu, które odróżniają filmy reklamowe od prostych reklam graficzny i zdjęć. Szukasz rozwiązania, które przykuje uwagę twoich potencjalnych klientów? Nie mogłeś lepiej trafić

TWORZYMY FILMY DLA FIRM ORAZ OSÓB PRYWATNYCH

To Ty wybierasz format filmu

Zdjęcia produktowe do sklepów internetowych

Prowadzisz sklep internetowy? Sprzedajesz na Allegro? Wprowadzasz na rynek nowe produkty? Nie zapomnij o profesjonalnych fotografiach produktowych!

Zdjęcia produktowe to nieodłączny element każdej poważnej firmy sprzedażowej. Pozwalają w sposób profesjonalny ukazać każdy szczegół Twojego produktu oraz wzbudzić pożądanie u potencjalnych klientów. Wysoka jakość zdjęć, indywidualne podejście do każdego produktu oraz szybki czas realizacji to gwarancja 100% satysfakcje z naszych usług.

O nas - czyli kilka słów o Creative Agency

1Creative Agency
Creative Agency nie jest kolejną agencją reklamową, na którą wydasz fortunę. Jesteśmy młodym, kreatywnym zespołem z pasją i umiejętnościami. Naszym zapleczem nie jest sucha teoria z podręczników, a doświadczenie. Koniecznie zobacz nasze portfolio kilkuset filmów!
2Nasze zalety
Dlaczego nasze usługi cieszą się takim zainteresowanie? Dla nas to oczywiste – WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKTU i NISKA CENA! Tak, te dwie cechy można połączyć. Nie daj sobie wmówić, że filmy reklamowe muszą kosztować tysiące złotych. My tworzymy reklamę na każdą kieszeń!
3Nasze doświadczenie
Setki filmów wykonywanych każdego miesiąca dla firm niemal każdej branży nauczyło nas jak tworzyć skuteczne i atrakcyjne filmy reklamowe. Nasz firma powstała zaledwie kilka miesięcy temu, a mimo to, możemy się już pochwalić niemal tysiącem wykonanych filmów.
4Jak działamy
Skontaktuj się z nami, powiedz czego mają dotyczyć filmy, a my zrobimy resztę! Nie musisz nam przysyłać żadnych materiałów i scenariuszy. Mamy do dyspozycji tysiące ujęć, zdjęć i podkładów muzycznych, na które posiadamy pozwolenie do użytku komercyjnego. Wystarczy więc, że wskażesz nam firmę, której mają dotyczyć filmy, a my przedstawimy projekty w ciągu 10 dni roboczych!

WYŚLIJ NAM
WIADOMOŚĆ


Podaj swoje dane i umów się na darmową konsultację
z naszym specjalistą - doradzimy jak stworzyć skuteczne filmy reklamowe

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na obsługę danych osobowych aż do przedstawienia oferty lub zakończenia procesu sprzedażowego. Więcej informacji znajduje się w naszej Polityce Prywatności.